TEAM VENUEKICK OFF
Monday 7th April
3rd Division - Crowe Cup
Bulls vs Cedara Estcourt 20h00
Thursday 10th April
4th Division - Raw Cup
Collegians 4 vs Howick Eagles W3 20h00
Friday 11th April
3rd Division - Crowe Cup
VOB vs UKZN 3 Voortrekker HS 19h00
Waratahs vs Bulls W2 20h00
Drakensberg vs Collegians 3 Winterton 20h00
Noodsberg vs Cedara Noodsberg 19h00
4th Division - Raw Cup
Obhejane vs Waratahs 2 W2 18h30
Nagle Dam Rhinos bye
Thursday 24th April
3rd Division - Crowe Cup
Collegians 3 vs UKZN 3 W3 20h00
4th Division - Raw Cup
Nagle Dam Rhinos vs Howick Eagles W4 19h00
Waratahs 2 bye
Friday 25th April
3rd Division - Crowe Cup
Waratahs vs Drakensberg W2 20h00
Noodsberg vs Bulls Noodsberg 20h00
4th Division - Raw Cup
Obhejane vs Collegians 4 W2 18h30
Thursday 1st May
4th Division - Raw Cup
Waratahs 2 vs Nagle Dam Rhinos W4 18h30
Obhejane vs Howick Eagles W3 18h30
Collegians 4 bye
Friday 2nd May
3rd Division - Crowe Cup
VOB vs Waratahs Voortrekker HS 19h00
Noodsberg vs Collegians 3 Noodsberg 19h00
Bulls vs UKZN 3 Estcourt 20h00
Tuesday 6th May
3rd Division - Crowe Cup
Drakensberg vs Cedara Winterton 20h00
Wednesday 7th May
Friendly
Collegians 3 vs R C du Palais W2 20h00
Thursday 8th May
4th Division - Raw Cup
Collegians 4 vs Nagle Dam Rhinos W2 20h00
Howick Eagles vs Waratahs 2 W3 20h00
Obhejane bye
Friday 9th May
3rd Division - Crowe Cup
VOB vs Collegians 3 Voortrekker HS 19h00
Drakensberg vs UKZN 3 Winterton 20h00
Cedara vs Bulls Cedara 20h00
Noodsberg vs Waratahs Noodsberg 19h00
Thursday 15th May
4th Division - Raw Cup
Collegians 4 vs Waratahs 2 W3 18h30
Obhejane vs Nagle Dam Rhinos W3 20h00
Howick Eagles bye
Friday 16th May
3rd Division - Crowe Cup
Drakensberg vs VOB Winterton 20h00
Bulls vs Collegians 3 Estcourt 20h00
Noodsberg vs UKZN 3 Noodsberg 19h00
Waratahs vs Cedara W2 19h00
Thursday 22nd May
4th Division - Raw Cup
Howick Eagles vs Collegians 4 W2 20h00
Friday 23rd May
3rd Division - Crowe Cup
VOB vs Noodsberg Voortrekker HS 19h00
Drakensberg vs Bulls Winterton 20h00
Waratahs vs UKZN 3 W2 20h00
4th Division - Raw Cup
Obhejane vs Waratahs 2 W2 18h30
Nagle Dam Rhinos bye
Saturday 24th May
3rd Division - Crowe Cup
Collegians 3rd vs Cedara WS 12h30
Friday 30th May
3rd Division - Crowe Cup
Noodsberg vs Drakensberg Noodsberg 20h00
Bulls vs VOB Estcourt 20h00
Waratahs vs Collegians 3 W2 20h00
UKZN 3 vs Cedara UKZN 20h00
4th Division - Raw Cup
Collegians 4 vs Obhejane W2 18h30
Howick Eagles vs Nagle Dam Rhinos W3 19h00
Waratahs 2 bye
Thursday 5th June
4th Division - Raw Cup
Waratahs 2 vs Nagle Dam Rhinos W3 18h30
Obhejane vs Howick Eagles W3 20h00
Collegians 4 bye
Friday 6th June
3rd Division - Crowe Cup
UKZN 3 vs VOB UKZN 20h00
Bulls vs Waratahs Estcourt 20h00
Collegians 3 vs Drakensberg W2 20h00
Cedara vs Noodsberg Noodsberg 19h00
Wednesday 11th June
3rd Division - Crowe Cup
VOB vs Cedara Voortrekker HS 19h00
Thursday 19th June
4th Division - Raw Cup
Nagle Dam Rhinos vs Collegians 4 W2 20h00
Friday 20th June
3rd Division - Crowe Cup
Waratahs vs VOB W2 20h00
Collegians 3 vs Noodsberg W3 20h15
UKZN 3 vs Bulls UKZN 20h00
Cedara vs Drakensberg Cedara 20h00
4th Division - Raw Cup
Waratahs 2 vs Howick Eagles W2 18h30
Obhejane bye
Tuesday 24th June
3rd Division - Crowe Cup
Cedara vs VOB Cedara 19h00
Thursday 26th June
3rd Division - Crowe Cup
UKZN 3 vs Collegians 3 W2 20h00
4th Division - Raw Cup
Nagle Dam Rhinos vs Obhejane W3 19h00
Waratahs 2 vs Collegians 4 W4 18h30
Friday 27th June
3rd Division - Crowe Cup
Drakensberg vs Waratahs Winterton 20h00
Bulls vs Noodsberg Estcourt 20h00
4th Division - Raw Cup
Howick Eagles bye
Friday 4th July
4th Division Knockout Boet Wessels Trophy
2 vs 4 (Winner 1)
3 vs 5 (Winner 2)
1 bye
Friday 11th July
3rd Division - Crowe Cup
Collegians 3 vs VOB W2 18h30
UKZN 3 vs Drakensberg UKZN 20h00
Waratahs vs Noodsberg W2 20h00
4th Division Knockout Boet Wessels Trophy
1 vs Winner 2 (Winner 3)
Winner 1 bye
Friday 18th July
3rd Division - Crowe Cup
VOB vs Drakensberg Voortrekker HS 20h00
Collegians 3 vs Bulls W3 20h00
UKZN 3 vs Noodsberg UKZN 19h00
4th Division Knockout Boet Wessels Trophy Final
Winner 3 vs Winner 1
Tuesday 22nd July
3rd Division - Crowe Cup
Cedara vs Waratahs Cedara 19h00
Friday 25th July
3rd Division - Crowe Cup
Cedara vs Collegians 3 Cedara 19h00
Noodsberg vs VOB Noodsberg 20h00
Bulls vs Drakensberg Estcourt 20h00
Saturday 26th July
3rd Division - Crowe Cup
UKZN 3 vs Waratahs UKZN 15h30
Friday 1st August
3rd Division - Crowe Cup
Cedara vs UKZN 3 UKZN 19h00
Drakensberg vs Noodsberg Winterton 20h00
VOB vs Bulls Voortrekker HS 20h00
Saturday 2nd August
3rd Division - Crowe Cup
Collegians 3 vs Waratahs WS 12h30
Friday 15th August
3rd Division Hilton Cup Knockout Quarter Finals
Friday 22nd August
3rd Division Hilton Cup Knockout Semi Finals
Friday 29th August
3rd Division Hilton Cup Knockout Finals